Annoce inzerce a platby

admin
Rubrika: Annonce

Variant na platbu inzerování na annonce.cz je více

a.) Platba na annonce.cz pomocí m-platby

Máte-li svého mobilního operátora T-Mobile, který vám umožní m-platby skrze váš mobilní účet, tak máte z poloviny vyhráno, jelikož tento druh platby je za inzerování na annonce.cz snad nejběžnější. Ostatní sítě bohužel nemohou tento druh platby na annonce.cz použít, ale určitě nezoufejte, možností je mnohem více. Podmínky pro inzerci na annonce.cz pro zákazníky T-Mobile jsou následující:

Pomocí m-platby můžete jednorázově převést na vaše konto na annonce.cz maximálně 700 Kč.

b.) Zaplatit můžete také na jakékoliv pobočce redakce ANNONCE

Pokud již máte založen účet přes internetovou registraci na www.annonce.cz , klidně dojděte na jakoukoliv pobočku společnosti ANNONCE a tam sdělíte příslušným pracovníkům redakce vaše uživatelské jméno. Jako druhý krok sdělíte výši částky, kterou chcete mít na svém internetovém účtu. Příslušný obnos dáte pracovníkům ANNONCE a ti vám na váš účet danou hotovost připíší.

Nemáte-li ještě založen účet na annonce.cz, není to vůbec žádný problém. Pracovníci vám velice rádi pomohou s jeho založením a vy pak můžete již vesele všechny své aktivity na annonce.cz provádět přes svůj internetový účet.

c.) platba na annonce.cz bankovním převodem

Není nic jednoduššího, než-li použít poslední možnost, jak zaplatit za inzerování na annonce.cz . Peníze poukážete na speciální účet, který je u Raiffeisen Bank. Můžete uhradit částku, která začíná minimálně sumou 100 Kč, maximální suma není nikterak omezena. Na svém účtu na annonce.cz zvolíte tento druh platby, díky tomu vám bude vygenerován variabilní symbol, pod kterým zašlete vámi zvolenou sumu na zmíněné bankovní konto. Poté, až společnost peníze obdrží, zašle vám potvrzující mail. Nakonec si budete moci začít využívat služeb annonce.cz do té doby, než budete mít peníze na svém internetovém účtu. Pokud vám dojdou, zopakujete jeden ze zmíněných úkonů opět znovu.

Comments

Tipy na nakupování

Ptáte se kde koupit nejlepší boty? Podívejte se na nabídku Stroll obuvi. Přemýšlíte, jak vypadat lépe? Plastická chirurgie vám může pomoci.